Столи трансформери

Оригінальна ідея для комфортного інтер’єру

Інтер’єру вітальні в будь-якому житловому приміщенні зазвичай приділяється особлива увага. Це пов’язано з необхідністю створення максимально комфортних умов як для постійних мешканців житла, так і для усіх гостей, які неодмінно відвідають домівку на свята, або для вирішення нагальних питань. Враховуючи такі обставини, усі меблі, які будуть придбані для вітальні повинні бути і красивими і функціональними. Столи трансформери сьогодні стали справжнім порятунком для дизайнерів, які мають завжди представляти індивідуальні та цікаві проекти.

Стіл трансформер в сучасному помешканні має досить виразні переваги:

 • компактність;

 • надійність;

 • стилістичну оригінальність;

 • привабливу вартість.

Так, компактність та оригінальність виконання – це основна перевага, яка значно полегшує щоденне життя власників невеликих міських квартир, де кожен квадратний метр має величезне значення. Надійність журнального стола трансформера – це запорука використання перевірених матеріалів та компонентів з додатковим захистом.

Принципи трансформації та надійність елементів

Сьогодні відомі виробники меблів для вітальні та інших гостьових зон користуються двома схемами трансформації столів:

 • журнальний стіл трансформер акробат;

 • обідній стіл трансформер книжка.

Найбільш затребуваним на даний час виявляється стіл трансформер журнальний. З одного боку він досить легко доповнює традиційний інтер’єр вітальні з естетичної точки зору. З іншого – подібна схема трансформації виявилась досить ефективною та функціональною.

Взагалі, схема Акробат пропонує до 3 загальні схеми використання звичайного журнального столу:

 • власне, як журнальний стіл;

 • як обідній стіл;

 • як стіл, підставка для лептопа;

При цьому ніщо не заважає використовувати такий стіл в якості письмового стола для роботи з документами, домашніми завданнями тощо.

Секретом усієї багатофункціональності стола трансформера акробат є доволі складна в реалізації, але проста у користуванні система трансформації. Варіантів її реалізації досить багато, проте кожна схема має на меті найбільш швидку зміну функціонального призначення столу за меншу кількість рухів. Так середній показник налічує 3-4 простих рухів, завдяки яким маленький журнальний стіл перевтілюється на досить великий обідній стіл на 6 персон. При цьому майже завжди реалізується обов’язкове регулювання висоти стільниці з фіксацією на декількох рівнях. Це досить важливий аргумент на користь ще більшої свободи в оздобленні житла місцями для сидіння, адже окрім стандартних стільців та крісел можна використовувати авторські мішки нестандартні дивани тощо.

Стіл трансформер, купити який забажає родина з маленькою дитиною, є досить безпечним, надійним і простим в користуванні. Ключовим елементом стола трансформер акробат є розкладний механізм, створюваний, зазвичай, з металічних компонентів. Додатково такі механізми можуть доповнюватись системами газ-ліфт для фізичного полегшення дій при розкладанні. Таким чином реалізується доступність всім мешканцям квартири, навіть наймолодшим, адже навіть дитина 5 років зможе налаштувати стіл трансформер для своїх дитячих потреб.

Стіл трансформер книжка – це найбільш проста схема економії вільної площі житла. Схема розкладання такого стола досить проста і нагадує процес розкриття книги. Так, в складеному вигляді він майже не займає місця, але потребує окремого місця зберігання. Сьогодні такі столи не користуються великим попитом, але представлені на усіх майданчиках продажу меблів.

Вигідні пропозиції та швидке придбання

Отже, маючи на меті купити стіл трансформер для використання його як журнальний і обідній стіл, слід звернути увагу на каталог столів трансформерів в нашому інтернет-магазині, де представлено досить великий асортимент подібних меблів. Доступність столів трансформерів – це основна мета нашого магазину. Для реалізації цього принципу ми пропонуємо столи від найбільш відомих виробників світу.

Придбати стіл трансформер – журнальний і обідній в одній особі  з нашою допомогою можна і в Києві, і у Львові, і у Луцьку. 

Ціни
Сортувати по
популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
Показати тільки
 
Вид відображення
списком
плиткой
 
Виробник
Малайзия
Китай
Польша
Украина
Мебельная фабрика Луч
AMF
Новый Стиль
Биформер
Eximgroup
МиксМебель
Signal
 
Артикул: 4525
Ціни: 2184 ... 2340
Новинка!
Артикул: 12061
Ціна: 2250
Топ продажів!
Артикул: 10943
Ціна: 2148
Топ продажів!
Артикул: 1633
Ціни: 9900 ... 10800
Топ продажів!
Артикул: 4788
Ціни: 12000 ... 13800
Акція!
Новинка!
Артикул: 12062
Ціни: 3000 ... 3125
Новинка!
Артикул: 12198
Ціна: 12956
Артикул: 12063
Ціни: 3500 ... 3625
Топ продажів!
Артикул: 10865
Ціна: 17675
Артикул: 10863
Ціна: 8866
Артикул: 5332
Ціна: 1260
Артикул: 5258
Ціни: 4378 ... 5629
Сторінки: 1 2 3 4 5 наступна → 
Столи трансформери купити Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Рівне, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Кропивницький, Чернівці, Хмельницький (доставка в усі міста України, окрім окупованих)

Ціни на Столи трансформери

Товар Ціна
Стіл-трансформер Флай2184 ₴
Стіл журнальний БАТЕРФЛАЙ2250 ₴
Стіл-трансформер "Орігамі"2148 ₴
Стіл-Трансформер Акробат9900 ₴
Стіл трасформер Spider12000 ₴
Стіл-трансформер Тато Карло4875 ₴
Стіл обідній КОРС3000 ₴
Стіл-трансформер Верона-912956 ₴
Стіл ПІТОН3500 ₴
Стіл-трансформер 225217675 ₴
Стіл-трансформер 22198866 ₴
Стіл обідній - консоль MANCHESTER19010 ₴
Стіл-книжка1260 ₴
Стіл трансформер на шпонованих ніжках Еліт5239 ₴
Стіл Модерн4378 ₴
Top
 • Безкоштовна доставка по Києву при замовленні від 10000 грн. При наявності товару на складі

  Детальніше на сторінці Доставка